Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

  • Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
  • Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
  • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
  • Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
  • Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Andmevahetus koostööpartneritega

  • Tarbija annab Veebipoes pood.comedyestonia.com andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, e-posti aadress, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress) ning edastada logistikapartnerile, Omniva, isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
  • Teenuste eest tasumisel krediitkaardi või pangalingi teenuse kaudu omab ligipääsu pangakaartide infole ja panga rekvisiitidele üksnes Maksekeskus AS, kes väljastab vaid info makse õnnestumise kohta ja kaardi 4 viimast numbrit.

Küpsisepoliitika

Kui te külastate meie sisselogimis lehekülge, siis kasutame ajutist küpsist, mis aitab meil näha, kas teie veebilehitseja aksepteerib küpsist. See küspsis ei hoiusta mingit personaalset infot ning kaotab kehtivuse kui sulgete veebilehitseja.

Kui te logite kasutajana sisse on meil mitmed küpsised, mis aitavad meil salvestada teie kaustajainfo ning eelistatud kuvasätted. Sisselogimisküpsised kehtivad 2 päeva ning kuvasätted aasta. Kui valite “remember me” siis jääte sisselogituks kuni 2 nädalaks. Kui logite ise välja, siis sisselogimisküpsised eemaldatakse.