Makse- ja tarnetingimused

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

 • Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui klient on klikanud nupul „Lisa ostukorvi“.
 • Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma.
 • Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust ja neid vajadusel ostukorvist eemaldada.
 • Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Klientidele.
 • Tellimuse vormistamiseks klikkab Klient nupul „Vormista ost“.
 • Tellimuse vormistamisel sisestab Klient oma andmed ja valib endale sobiva kohaletoimetamise viisi ning maksemeetodi, kontrollides tellimuse ülevaates ostu andmeid. Andmete sisestamisel on kohustuslikud punase tärniga tähistatud väljad.
 • Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja ka võimalik lisakulu. Pärast klikkamist nupul „Esita tellimus“ saadetakse Kliendi e-posti aadressil automaatselt tellimuse kinnitus.

Tellitud kauba eest tasumine

Klient saab maksta pangalingi kaudu. Maksmisel on võimalus tasuda läbi Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID pankade. Pangalingi kaudu toote eest tasudes kantakse raha üle Comedy Estonia kontole. Ostuprotsessi läbi viies edastatakse maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellimuse jõustumine

Tellimus jõustub hetkest, kui tellimuse alusel tasumisele kuuluv summa on laekunud Comedy Estonia arvelduskontole.

Ürituse pileti tagasiostmine

Üldjuhul toimub tagasiost situatsioonis, kus üritus on ära jäänud, toimumisaeg on muutunud või ürituse sisu on muutunud ulatuses, mille puhul võib eeldada, et piletiostja poleks pruukinud soovida muutunud üritusele piletit osta. Tagasioste, mis tulenevad piletiostjast, kes mingil põhjusel ei saa või ei soovi üritusel osaleda, üldjuhul ei luba, kuid otsus sõltub reaalsetest asjaoludest.
NB! Piletit ostes rakendub ka teenustasu 0.50€ pileti kohta, mida ei tagastata.

Tellimuse tühistamine ja tagastamine

 • Kliendil on õigus pärast tellitud toodete eest ülekande sooritamist, kuid enne tarne teostamist Comedy Estonia e-poe poolt, tellimus tühistada. Sellest tuleb teavitada aadressil pood@comedyestonia.com vastavasisulises avalduses, milles peavad olema märgitud kliendi nimi, e-posti aadress ja tellimuse number. Makse tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödudes pärast avalduse esitamist.
 • Kui kaup ei sobi või ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Toote tagastamisel tuleb esitada taotlusvorm (vt lisa).
 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest laekub Kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud paki kättesaamise kohta saadetakse Kliendi e-posti aadressile kinnitus.
 • Taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata.
 • Kui kaup on kahjustustega, mida ei olnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada, kahjustused ei ole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida Klient tellis, kannab tagastamiskulu Comedy Estonia e-pood. Kliendil tuleb kauba tagastamisel pakile lisada kviitung postikulu kohta. Kui Klient soovib saadud toote ümber vahetada või selle asendada teise tootega, tasub ta tagastuskulu. Vahetustoote postitamise kulud kannab esimesel korral Comedy Estonia e-pood, iga järgneva vahetuse korral Klient.
 • Tagastamisele ei kuulu postikulu, välja arvatud juhul, kui Klient teavitab 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist, et soovib kaupa tagastada.
 • Allalaaditavaid faile pole võimalik tagastada ega nende eest raha tagasi saada Võlaõigusseaduse § 53 alusel.

Pretensiooni esitamise õigus ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

 • Vastavalt võlaõigusseaduse § 218 lõikele 2 on Kliendil õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest 6 esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama Müüja.
 • Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.
 • Toote nõuetele mittevastavuse ilmnemisel peab Klient kirjutama hiljemalt 2 kuu jooksul pärast defekti ilmnemist aadressile: pood@comedyestonia.com. Kirjas peab välja toodud olema:
  – Kliendi nimi
  – Kliendi e-mail
  – Kliendi telefoni number
  – Eseme nimetus
  – Tellimus nr
  – Tellimuse esitamise kuupäev
  – Tagastamise põhjus
 • Peale 2 kuu möödumist ning mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Klient õiguse nõuda Comedy Estonia e-poest tasuta toote või detaili vahetamist.
 • Comedy Estonia e-pood ei vastuta:
  – Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest;
  – Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
  – Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg

 • Tarnime tooteid vaid Eesti siseselt ning standartselt 10 ja maksimaalselt 30 tööpäeva jooksul.
 • Laos saada olevate e-poe toodete tarneaeg on standartselt 10 päeva alates makse laekumisest. Vastav märge laoseisu kohta on märgitud toote juurde (Saadaval: Laos).
 • Kui makse on sooritatud on Kliendil võimalik enda kaup kätte saada kahel viisil:
  – Valides endale lähim Omniva pakiautomaat
  Valides Omniva pakiautomaadi läheb 3-10 tööpäeva, millal vormistatakse tellimus. Peale tellimuse vormistamist saadetakse pakk läbi Omniva Kliendi poolt soovitud pakiautomaati ning saadetakse sõnum telefoni teel, kui pakk on jõudnud sihtpunkti. Pakiautomaadi juures klient paki kättesaamise eest tasuma ei pea, kuna see summa on juba eelnevalt ostu vormistades makstud.
  – Tulla ise enda ostule järgi mõnel Comedy Estonia üritusel
  Peale maksetehingu sooritamist võtab keegi Comedy Estoniast Kliendiga ühendust pood@comedyestonia.com meili teel. Kliendiga kokkuleppides leitakse sobiv show, kus saab kauba üle anda. Garanteeritult on vähemalt 10 üritust kuus (Tallinnas ja Tartus), kus oleks võimalik kaup Kliendile üle anda. Samuti ei lisandu tellimusele transpordi lisatasu. 
 • Peale makse sooritamist virtuaalsete või allalaetavate toodete puhul saadetakse kliendile link 1 tööpäeva jooksul eraldi meilile. Ettemaksuarvega virtuaalseid või allalaetavaid tooteid osta ei saa.
 • Vormistades tellimust valib Klient, millisesse pakiautomaati tellitava kauba saatmist soovib. Vigaselt ja mitte täpselt märgitud sihtkoha aadressi esitamisel vastutab kauba hilinemise eest Klient.

Transport

 • Tarnet alustatakse esimesel võimalusel pärast ülekande laekumist Comedy Estonia arvelduskontole. Postitused tehakse tööpäeviti. Kui tellimus on sooritatud reedel, laupäeval, pühapäeval või riiklikel pühadel, tehakse postitus sellele järgneval tööpäeval.
 • Comedy Estonia e-pood ja koostööpartnerid ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Kliendist